Kód: 86

lněné šaty s krajkou

2 990 Kč
Skladem

Velkorysejší střih šatů jakoby nabádal k pohodlí a pocitu svobody. Motiv drobného proužku, něžná nitěná krajka a len je svěží kombinací, která jen tak neomrzí. Šaty mají délku lehce pod kolena, dlouhé klasické/košilové rukávy se záhyby a zapínáním na kovové druky, v pase jsou řešené na tunýlek a vázačkou. Svou šedomodrou barevností je lze hravě kombinovat. 

Len patří mezi materiály s vynikajícími vlastnostmi, je přirozeně antibakteriální, prodyšný, nepřitahuje a nepohlcuje mnoho prachu, tudíž se nemusí ani tak často prát. Lněné vlákno je velmi odolné, díky tomu mají i výrobky ze lnu při šetrné péči dlouhou životnost. Velkou výhodou je také fakt, že v létě chladí a v zimě hřeje. Mezi méně příjemné vlastnosti patří jeho vysoká mačkavost, která se však ve výčtu kladných vlastností stává pouze drobnou kosmetickou vadou.

 

Kategorie: šaty
  • materiál 100 % len, krajka 100 % len
  • barva šedomodrá
  • péče praní na 30°C nejlépe s pracím prostředkem na mýdlové bázi,nesušit v sušičce, žehlení na střední stupeň po rubové straně, po prvním praní se šaty srazí max. o 3% na šíři

VELIKOSTI ODĚVU

rovný střih šatů/ polovolné

velikost 36

šíře přes hrudník a pas: 49 cm, délka: 112 cm, délka rukávu: 63 cm 

velikost 38

šíře přes hrudník a pas: 51 cm, délka: 112 cm, délka rukávu: 63 cm 

 

Do poznámky prosím uveďte, o jakou velikost máte zájem.